Přihlašte se a získejte VIP obsah. Pro novou registraci klikněte zde.
VIP obsah je určen pro každého odběratele blogu ZDARMA.


Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Tento obsah je pouze pro přihlášené VIP členy. Členství je bezplatné. Pro novou registraci klikněte zde.

Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Zadejte e-mail, který jste použili k registraci. Zašlu Vám na něj nové heslo.

13. 10. 2010
Tak jsme se rozhodli asi po 6 letech, že nakonec koupíme byt a pokud možno tak abych to měl maximálně 15 minut do práce (centrum Brna). No světe div se nadšení z hledání hodně rychle vystřídala hořkost a odpor cokoliv řešit. Ale svitla jiskra a už se zařizuje.

Po dlouhém hledání a celkem dost nezajímavých prohlídek jsme narazili na novostavbu v Kuřimě. Respektive na nástavbu na domě, 4. patro. Je to 3kk, krásných cca. 60 m2. Kuřim padla z hodně důvodů, je nám sympatická, docela rychle se rozvíjí a až na špičky a pátek je hodně hodně rychlá dostupnost do Brna.

Peklo nastává u vyřizování těch formalit kolem. Realiťák pochopitelně všechno hrr hrr, finanční poradce "čekejte, promyslete si to", náš domácí nám neprodloužil smlouvu takže bydlíme na dobré slovo. No luxus :-). Do toho řešení hypotéky, kterou musí nakonec vzít Lenka, jelikož já už jeden dům mám O:). Nicméně to snad bude jen na přechodnou dobu, dávám tomu maximálně tři roky. Mimo to, teď je asi nejlepší doba vzít hypotéku a koupit nemovitost - byt. Tak kdo váhá ať si pohne.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.


comments powered by Disqus
Zpět