Přihlašte se a získejte VIP obsah. Pro novou registraci klikněte zde.
VIP obsah je určen pro každého odběratele blogu ZDARMA.


Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Tento obsah je pouze pro přihlášené VIP členy. Členství je bezplatné. Pro novou registraci klikněte zde.

Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Zadejte e-mail, který jste použili k registraci. Zašlu Vám na něj nové heslo.

Jmenuji se Jarek Mikeš (31). Patřím do pozdní generace Husákových dětí. Jsem rodák ze Znojma a v současné chvíli žiji v Brně.

Podnikám od svých 18 let, na internetu pak o něco málo dřív. Začínal jsem jako malý živnostník s prodejem PC komponent, poté jsem několik let byl grafikem a kodérem, SEO konzultantem a marketingovým poradcem. Naprogramoval jsem vlastní obchodní a publikační systém, na kterém jsem založil svoje podnikání. 

Moje první společnost (WebSeller s.r.o.) je zaměřena na oblast IT a vývoj webových aplikací. Ta vyvíjí aplikace a programuje na zakázku pro řadu známých internetových portálů a služeb. Stará se o provoz stovek webových stránek a internetových obchodů.

Druhá start-upová společnost (stormedia agency s.r.o.) zastřešuje zejména moje internetové projekty. Agentura se specializuje na mediální zastoupení portálů, redakční služby a PR.

Poslední roky jsem se výrazně začal věnovat osobnímu rozvoji v oblasti podnikání na internetu, začal jsem investovat do projektů druhých lidí. Pokud dá příležitost, rád přijmu pozvání na nejrůznější komunitní akce z kolem podnikání a marketingu, kde mohu sdílet své zkušenosti. Pokud byste se mnou chtěli spolupracovat, určitě se nezdráhejte a napište mi.

Co dělám rád?: Komponování hudby a hudba jako taková, povídání na zajímavá témata, investování, cestování, organizování čehokoliv. Focení jako amatér. Koukání na pěkné slečny.

Co nesnáším? Hloupé lidi a nebo ty lidi, co jsou chytří, ale hloupě se chovají.

Čeho si nejvíc vážím? Úspěšných lidí a přátel. Přítelkyně.

Kdyby jste mně chtěli kontaktovat, tak napište na mikes (zavináč) stormedia.cz.

Najdete mě také na:

Twitteru pod nickem @koolazz_czLinkedin.comFacebook.comGoogle+.