Přihlašte se a získejte VIP obsah. Pro novou registraci klikněte zde.
VIP obsah je určen pro každého odběratele blogu ZDARMA.


Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Tento obsah je pouze pro přihlášené VIP členy. Členství je bezplatné. Pro novou registraci klikněte zde.

Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Zadejte e-mail, který jste použili k registraci. Zašlu Vám na něj nové heslo.

Řečník

Celý život se věnuji digitálním technologiím a podnikání. Je to moje vášeň i životní styl. Na svých přednáškách nejčastěji hovořím o on-line podnikání, digitálním nomádství, SaaS, life-balance mezi podnikáním a rodinou.

Přednášky:


Pořádáte zajímavý event?

Napište mi


Lektor a mentor

Své zkušenosti, pozitivní i negativní rád předávám zpět veřejnosti. Na svých kurzech a školeních rozvádím blíže do detailu obsah ze svých přednášek - on-line podnikání, digitálním nomádství, SaaS, life-balance mezi podnikáním a rodinou.

Vybrané reference:

  • Jetpack Weekend
  • Školení Impact Hub Brno
  • Naučmese.cz
  • Kniha Začínáme internetový start-up v ČR (ISBN: 978-80-260-4302-7)
  • Předmluva ke světovému knižnímu bestselleru Ewana Chia - Jak jsem vydělal svůj první milion na internetu

Pořádáte školení? Napište mi.

Chcete načerpat know-how? 

Volné termíny


Investor a realizátor

Prostřednictvím své Digitální rodiny vstupuji do vznikajících i zaběhlých projektů a přináším know-how i technologické zázemí. Rád se zapojuji spíše do menších projektů. Velmi se zajímám o SaaS (Software as a Service), obor cestování, digitální nomádství, on-line podnikání. Než mne kontaktujte, připravte si prosím krátké představení projektu, co ode mne očekáváte z pozice partnera / investora. A nebojte se, žádný projekt není příliš malý ani příliš velký. Jen zajímavý a nezajímavý.

Kontaktujte mne i když nehledáte přímo investora, ale třeba poptáváte realizátora. Díky celé řadě projektů, máme zázemí a know-how, které během naší spolupráce získáte. Přehled projektů do kterých investuji naleznete zde.

Máte zajímavý projekt?

Napište mi


Influencer

Tvořím obsah na sociálních sítích. Aktivně tvořím obsah pro Instagram, Youtube a Facebook. Mé rozhovory můžete najít v řadě médií. Díky své Digitální rodině mám dosah i přes své další projekty. Miluji technologie a digitální nástroje. Doporučuji pouze to co opravdu používám a mám ověřeno praxí.

Rozhovory a kultura:


Sociální sítě:

Máte zajímavou službu nebo produkt?

Napište mi