Přihlašte se a získejte VIP obsah. Pro novou registraci klikněte zde.
VIP obsah je určen pro každého odběratele blogu ZDARMA.


Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Tento obsah je pouze pro přihlášené VIP členy. Členství je bezplatné. Pro novou registraci klikněte zde.

Neznáte heslo? Zkuste reset hesla.

Zadejte e-mail, který jste použili k registraci. Zašlu Vám na něj nové heslo.

Blog je
mého podnikání

Tento blog je o životním stylu a podnikání. Píši o svých zkušenostech zejména s podnikáním na internetu a podnikáním v Anglii prostřednictvím LTD firem. Moji hlavní činností je vývoj webových služeb (digimadi.cz), provoz portálů, řízení svých "start-up" firem a také blogování.

Věřím, že být úspěšný v podnikání je hlavně o vytrvalosti a cílevědomosti než o vrozených dovednostech.

Miluji start-upy a proto stále něco rozjíždím a o své začátky se dělím se svými čtenáři. Sledovat mne můžete na sociálních sítích a nebo prostřednictvím e-mail odběrů. Jak dále postupovat rozvádím níže.

Přeji příjemné čtení i poslech,
Jarek Mikeš


PS: Máte otázky? Napište mi zprávu na Facebook!1. Váš START

Pokud úplně začínáte a nevíte přesně, jakým směrem má Vaše podnikání na Internetu jít, zkuste zvážit cestu vlastního blogu. Přes svůj blog se snadno propracujete k disciplínám jako je e-commerce, optimalizace pro vyhledávače (seo), e-mailing, copywriting, marketing sociálních sítí, právu, účetnictví, .... Chce to čas, nic z toho nepotřebujete znát v začátku. Důležité je si po malých krůčkách neustále prohlubovat své znalosti a dovednosti.

Přečtěte si úvodní článek Cesta blogu, kde podrobně vysvětluji proč zrovna blog..

Jestli chcete zrychlit vstřebávání informací kolem podnikání on-line, doporučuji projít mým kurzem Škola podnikání on-line s 9 lektory z oboru, kde získáte základní "e-podnikatelské vědomí". Díky kurzu se budete s přehledem orientovat v podnikatelské agendě, tvorbě projektů, marketingu a dokonce i v obchodním právu či účetnictví.


2. Inspirace

Pokud máte již nějaký start za sebou, tak snad Vám mé články a tipy pomohou existující podnikání více optimalizovat, zefektivnit a v ideálním případě se i vyhnout chybám, které jsem udělal já.

Můžete přejít do blogu, kde píši o podnikání v ČR a UK, start-upech a osobním rozvoji. Určitě si poslechněte mé podcasty a videa. A jako bonus si pak můžete třeba i zdarma stáhnout řadu materiálů a e-booků.

Nově natáčím videa na a budu nesmírně rád, když mne podpoříte a přihlásíte se k odběrům. Moc mi pomůžete :-).


3. VIP obsah

Ne vše, je možné psát veřejně. Pro tento účel používám e-mailové registrace. Pokud máte zájem o zákulisní informace, neváhejte a přihlašte se. Na e-mail zasílám i informaci o vydání každého nového článku. Odběr Vám také umožní i bezplatně stahovat materiály ke stažení, e-booky a další zajímavé zdroje.* Proč chci Tvé jméno?
Vždy mi přišlo slušné, druhou stranu oslovit alespoň jménem. Vzájemná komunikace má pak nějakou úroveň. Žádný jiný důvod to nemá :-).